Adımız Geleneksel Tadımız Özel…!


Kurumsal

Misyonumuz

Anne hassasiyeti ile seçilen etlerin, uzman ellerde et işleme teknikleri ile, en uygun sürede, sinirleri alınmış, etin doğallığını bozmayan özel sosumuz ile hazırlanan "İSTDÖNER"i incecik yaprak şeklinde keserek özel sandviç ekmeğimiz ile soğanlı veya sade seçenekleri ile restaurant konforunda fastfood hizmetini siz misafirlerimize sunmak.

Vizyonumuz

Çok geniş bir yelpazeye sahip olan yemeklerimiz arasında geleneksel kültürümüzün önemli bir öğesi haline gelen "DÖNER" i özel marine edilmiş soslarımızla beraber "İSTDÖNER" i oluşturmak. Türkiyenin her il ve ilçesinde en az bir "İSTDÖNER" fastfood resaurantı açarak bu lezzeti sizlere sunmak. Geleneksel "DÖNER" ile özel bir soslarımız ile birleştirerek DÖNER'i türkiye ve dünyanın her yerinde iştahla, zevkle yenebilecek "İSTDÖNER" haline getirmek.

Kalite Politikamız

Doğal besiciliğin ürünü olan etlerimiz yine doğal ürünlerden oluşan tamamen doğal soslar ile terbiye edilmektedir. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünlerimiz günlük olarak hazırlanmaktadır.